Air Freight | APT Logistics
Mertpa Tarım Village markamız ile yüksek standartlı ürünler meyve ve sebze İhracatında lider firma mertpa tarım Modern ve teknolojik tesisimizde hijyenik ürün paketleme
Aradığınız Kaliteli HizmetseTercİhİnİz Mertpa Tarım
Yüksek standartlı markamızVILLAGE
Modern Tesislerde Hijyenik ŞartlardaÜRÜN PAKETLEME
Mevsimine uygun taze ve sağlıklı MEYVE ve SEBZE İHRACATI


Mertpa Tarım Ltd. Şti. 25 yılı aşan bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu ik günden beri yaş, sebze ve meyve ihracatı konusunda uzman kadroya sahip şirketimiz; deneyimli müstahsillerimiz ile ortak dayanışma içerisinde üretilen sebze ve meyvelerin Avrupa standartlarına uygun bir şekilde paketlenip iç ve dış piyasaya sunarak "VİLLAGE" markasıyla sektörde aranan isim haline gelmiştir.

Şirketimiz bölgesel ürünler ile ilgili yatırımlarla ürün yelpazesini oldukça geniş tutmuş ve ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Siyah İncir Bursa, Ayva - Bursa ve Denizli Sultanas Üzüm - Denizli ve Manisa , Şekerpare - Malatya ve Hatay Nar - Mersin, Antalya ve Denizli ürün çeşitlerimiz ve iştigal bölgelerimizin bazılarıdır.

Gerçekleştirdiği dnya standartlarında üretimi ile Mertpa ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve GLOBAL G.A.P. belgelerini almaya hak kazanmıştır.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. "Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir" anlayışı ile çalışan Mertpa Tarım gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte sağlıklı ve güvenilir ürünler sunmaya devam edecektir.

Mertpa Tarım Sebze ve Meyve Firmamızda Sunduğumuz Tüm Ürünler Doğal ve ilk Günkü Kadar Tazedir.


Mertpa Tarım Meyve Sebze İhracat Firması
Mertpa Tarım "Kaliteli Hizmeti, Uzman Kadrosu ve Zamanında Teslimatlı Meyve Sebze İhracatı" yla üreticiden tüketiciye ürünler sunmaktadır.